Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A juhend

Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A
7.5 · 1
PDF juhend
 · 144 lehekülge
Inglise
juhendApple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A

MacBook Pro

User’s Guide

Includes setup, expansion,
and troubleshooting
information for your
MacBook Pro computer

Vaadake Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse sülearvutid ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 7.5. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Apple mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Apple omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
Apple
MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A
sülearvuti
885909735471
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Apple mudeli MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A kohta allpool.

Millest sõltub interneti allalaadimiskiirus?

Interneti allalaadimiskiirus sõltub teie ühenduse tüübist. Kui teil on 25 Mb/s ühendus, tähendab see, et teoreetiliselt peaksite saama alla laadida 25 MB sekundis.

Mis ekraani mõõtmed minu tootel sülearvuti on?

Teie toote sülearvuti suurust väljendatakse tavaliselt tollides, 1 toll on 2,54 sentimeetrit. Suurus on teie toote sülearvuti diagonaalsuurus, nii et mõõdate ekraani alt vasakult üles paremale.

Mis on HDMI?

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. Heli- ja videosignaalide edastamiseks seadmete vahel kasutatakse HDMI-kaablit.

Kuidas ma saaksin toodet sülearvuti kõige paremini puhastada?

Sõrmejälgede eemaldamiseks sobib kõige paremini kergelt niiske puhastuslapp või pehme tolmuvaba lapp. Tolmu raskesti ligipääsetavates kohtades on kõige parem eemaldada suruõhuga.

Kuidas klaviatuuri puhastada?

Hoidke klaviatuuri tagurpidi ja kasutage mustuse eemaldamiseks suruõhupurki. Klahve saab puhastada isegi niiske lapiga.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Kas toote Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Apple MacBook Pro 15,4" Retina ME664N/A juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad