AVM Fritz! Wlan Repeater 300E juhend

AVM Fritz! Wlan Repeater 300E
8.5 · 4
PDF juhend
 · 41 lehekülge
Inglise
juhendAVM Fritz! Wlan Repeater 300E
891186001

FRITZ!WLAN

Repeater 300E

Configuring
and Operating

Vaadake AVM Fritz! Wlan Repeater 300E juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse WiFi-repiiterid ja seda on hinnanud 4 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.5. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote AVM Fritz! Wlan Repeater 300E kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi AVM mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel AVM omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

AVM Fritz! Wlan Repeater 300E on juhtmevaba võrgu võimendusseade, mis suurendab teie koduses ruumis WIFI signaali ja katab nõrgemad võrgupunktid tugevate signaalidega, tagades juhtmevaba interneti kättesaadavuse. Repeateril on kahe sagedusega võrgupistik, mis töötab 2,4 GHz ja 5 GHz sagedusribadel, võimaldades samade seadete kasutamist, mis vastavad teie seadmele. Seade on ühilduv 802.11n/g/b võrkudega ja sellel on Ethernet LAN-port, mis toetab juhtmega ühendust. Seadme optimaalne paigutus on seinale paigaldamine, igal pool signaali tugevdamiseks. AVM Fritz! Wlan Repeater 300E-l on LAN-port, mis võimaldab seadmetel ühendada juhtmega, kui seadmete WiFi funktsioon ei tööta korralikult ja häirib interneti kättesaadavust koduses keskkonnas. Seade toetab WPA2 turvalisust, et kaitsta Interneti-turvalisust ja tagada turvalisusseade kaudu võimalik ühendus. Seadmel on LED-märgutuli, mis näitab signaali tugevust. Seadme madal energiatarve on energiasäästlik ja toetab tervislikku keskkonda, sealhulgas ökonoomset ja säästlikku toimimist. Tänu seadmele on tagatud kõrge ja usaldusväärne wifi-ühendus kodukeskkonnas, mis on oluline kaasajastumise, töö ja meelelahutuse jaoks.

Üldine
AVM
Fritz! Wlan Repeater 300E
WiFi-repiiter
4023125024993, 4023125025006
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi AVM mudeli Fritz! Wlan Repeater 300E kohta allpool.

Mis vahe on ruuteril ja modemil?

Modem pakub internetiühendust teenuseosutaja kaudu. Seejärel levitab ruuter internetisignaali ruuteriga ühendatud seadmetele.

Millest sõltub interneti allalaadimiskiirus?

Interneti allalaadimiskiirus sõltub teie ühenduse tüübist. Kui teil on 25 Mb/s ühendus, tähendab see, et teoreetiliselt peaksite saama alla laadida 25 MB sekundis.

Kas WiFi-kiirgus on kahjulik?

WiFi on raadiosageduslik signaal mitteioniseeriva kiirguse kujul. See kiirgus ei saa rakke ja kudesid kahjustada ega ole seetõttu inimeste tervisele kahjulik.

Kas toote AVM Fritz! Wlan Repeater 300E juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote AVM Fritz! Wlan Repeater 300E juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad