Bosch Maxx 5 juhend

Bosch Maxx 5
8.5 · 62
PDF juhend
 · 64 lehekülge
-
juhendBosch Maxx 5
 
 


Juhend

Vaadake Bosch Maxx 5 juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse Pesumasinad ja seda on hinnanud 62 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.5. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: -. Kas teil on küsimus toote Bosch Maxx 5 kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Bosch mudeli Maxx 5 kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Bosch Maxx 5 omanikel teile head vastust pakkuda.

Triin Allikivi • 20-2-2022 Kommentaarid puuduvad

Probleem pesumasinaga. Programmi saab valida, uks lukustub aga programmi käivitada ei saa (kostub kaks piiksu) ei saa vajutada ka ühtki teist nuppu (kostub kaks piiksu) Sama probleem on kõikide programmidega. Ekraanil on võtme märk, mis annaks justkyu märku lukustatud režiimist või siis lihtsalt sellest, et uks on lukus( avaneb paari minutiga siis kui lülitan masina välja)

Probleem pesumasinaga. Programmi saab valida, uks lukustub aga programmi käivitada ei saa (kostub kaks piiksu) ei saa vajutad...
Vaata fotot
Vastake sellele küsimusele

Küsimuste arv: 1

Bosch Maxx 5 spetsifikatsioonid

Te leiate kaubamärgi Bosch mudeli Maxx 5 spetsifikatsioonid ja kasutusjuhendi altpoolt.

Üldine
Kaubamärk Bosch
Mudel Maxx 5 | WLX20160
Toode Pesumasin
EAN 4242002385488
Keel -
Failitüüp Kasutusjuhend (PDF)

Korduma kippuvad küsimused

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Bosch mudeli Maxx 5 kohta allpool.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad