Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning juhend

Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning
5.2 · 1
PDF juhend
 · 145 lehekülge
Inglise
juhendBowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning
Firmware version 2.01.04
Operation may differ from other rmware versions
With Lightning
connector

Zeppelin Air

Vaadake Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse kõlarid ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 5.2. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Bowers & Wilkins mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Bowers & Wilkins omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
Bowers & Wilkins
Zeppelin Air Lightning
kõlar
714346318377
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Bowers & Wilkins mudeli Zeppelin Air Lightning kohta allpool.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Mis on Dolby Atmos?

Dolby Atmos on tehnoloogia, mis tagab heli peegeldumise laest kuulamiskohani. See võimaldab luua 5.1 efekti ainult ühe kõlariga.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Kas toote Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Bowers & Wilkins Zeppelin Air Lightning juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad