Comtrend WAP-5920 juhend

Comtrend WAP-5920
8.9 · 4
PDF juhend
 · 2 lehekülge
Inglise
juhendComtrend WAP-5920
Page 1

Quick Install Guide

WAP-5920| AC750 Wireless Extender
Understanding the Extender
The AC750 Wireless Extender provides a simple way to “extend” your wireless signal to areas with weak or non-
existent coverage.
Basic Setup
Placement
1. Plug the extender into an available electrical outlet approximately half the distance between your current
router/gateway/access point and where you are looking for better wireless signal coverage.
(Note: The best location will vary depending on your specific situation).
SURGE PROTECTED POWER STRIPS: Avoid plugging PowerGrid units into power strips with surge protection
as this will reduce network speed and may even prevent their use.
Creating the Connection
(Pairing the extender to your router/gateway/access point)
2. Press and hold the WPS Button on the extender for 2 seconds, the WPS Light will then start flashing.
1
2
2

Vaadake Comtrend WAP-5920 juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse WiFi-repiiterid ja seda on hinnanud 4 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.9. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Comtrend WAP-5920 kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Comtrend mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Comtrend omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Comtrend WAP-5920 on seade, mis laiendab WiFi signaali selle leviala ja jõudluse suurendamiseks. Seda toodet saab kasutada mitmetes WiFi-võrkudes, nagu kodud, kontorid ja kohvikud. See repeater suudab saavutada kuni 300 Mbit / s WiFi ülekande kiiruse, mis tagab suurepärase tulemuse kaugemates piirkondades. Comtrend WAP-5920 ühendatakse juhtmega võrguga ja paigaldatakse ideaalsesse kohta, et tugevdada signaali. See annab WiFi-le uue WiFi võrgu nime koos samade sisselogimisandmetega nagu algne WiFi võrk. Tänu sellele funktsioonile suudab seade tugevdada olemasolevat WiFi signaali, et muuta see tugevamaks ja jõudlikumaks ka kaugemates piirkondades. Comtrend WAP-5920 on ka väga lihtne seadistada. Ainult kahe nupuvajutuse abil saab seade ühendada olemasoleva WiFi võrguga. Kui seade on ühendatud, saate selle paigaldada ideaalsesse asukohta, et saavutada parim võimalik signaal. Ideaalse asukoha leidmiseks võite kasutada selle seadme LED-oleku tulesid, mis näitavad signaali tugevust ja kvaliteeti. Selle toote koostisosad on samuti kvaliteetsed ja vastupidavad. Comtrend WAP-5920 on usaldusväärne ja vastupidav seade, mis tagab teie WiFi-signaali pikema tööea. Selle toote ülevaated näitavad selle tõhusat ja usaldusväärset toimimist, mistõttu on see suurepärane lisavarustus igale WiFi-võrgule.

Üldine
Comtrend
WAP-5920 | WAP-5920
WiFi-repiiter
0897384000203
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Comtrend mudeli WAP-5920 kohta allpool.

Mis vahe on ruuteril ja modemil?

Modem pakub internetiühendust teenuseosutaja kaudu. Seejärel levitab ruuter internetisignaali ruuteriga ühendatud seadmetele.

Millest sõltub interneti allalaadimiskiirus?

Interneti allalaadimiskiirus sõltub teie ühenduse tüübist. Kui teil on 25 Mb/s ühendus, tähendab see, et teoreetiliselt peaksite saama alla laadida 25 MB sekundis.

Kas WiFi-kiirgus on kahjulik?

WiFi on raadiosageduslik signaal mitteioniseeriva kiirguse kujul. See kiirgus ei saa rakke ja kudesid kahjustada ega ole seetõttu inimeste tervisele kahjulik.

Kas toote Comtrend WAP-5920 juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Comtrend WAP-5920 juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad