Dune HDIHD Smart B1 juhend

Dune HDIHD Smart B1
9.4 · 1
PDF juhend
 · 19 lehekülge
Inglise
juhendDune HDIHD Smart B1

Smart B1

Quick Start Guide
Краткое руководство
English Русский

Vaadake Dune HDIHD Smart B1 juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse meediapleierid ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 9.4. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Dune HDIHD Smart B1 kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Dune mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Dune omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
Dune
HDIHD Smart B1
meediapleier
4897031340061
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Dune mudeli HDIHD Smart B1 kohta allpool.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Kas toote Dune HDIHD Smart B1 juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Dune HDIHD Smart B1 juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad