HP LaserJet Pro 400 Color M451DN juhend

HP LaserJet Pro 400 Color M451DN
7.7 · 7
PDF juhend
 · 270 lehekülge
Inglise
juhendHP LaserJet Pro 400 Color M451DN
LASERJET PRO 300 COLOR
LASERJET PRO 400 COLOR
Service Manual
M351
M451

Vaadake HP LaserJet Pro 400 Color M451DN juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse printerid ja seda on hinnanud 7 inimest, kelle keskmine hinnang on 7.7. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote HP LaserJet Pro 400 Color M451DN kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi HP mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel HP omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

HP LaserJet Pro 400 Color M451DN on laserprinter, mis sobib kodus või kontoris kasutamiseks. Printeril on lasertrükitehnoloogia ja võimekus printida nii ühe- kui kahepoolseid lehti. Printeril on 50-leheline paberi salve ja täiendav 150-leheline tava või 125-leheline spetsiaalse paberi salve ning võimalus kasutada allika sisendit, et otseprintida pilti või dokumente USB-st või mälukaartidest. Printer omab kiirusi kuni 20 lk/min värvilises printimises ja must-valge printimise kiirus kuni 21 lk/min. Printeril on Etherneti ja USB 2.0 võimalused ning printer on võimalik kohe tööle panna. Printer on helehalli tooni ja disainitud nii, et tarvikuid oleks võimalik lihtsalt vahetada välja. Printeri võrk on turvatud ja printimise funktsioonid on kaitstud. HP LaserJet Pro 400 Color M451DN on sobilik inimestele, kes töötavad palju dokumentide ja piltide printimise jaoks.

Üldine
HP
LaserJet Pro 400 Color M451DN
printer
886111731558
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi HP mudeli LaserJet Pro 400 Color M451DN kohta allpool.

Mis on parim viis ummistunud paberi eemaldamiseks printerist?

Parim on paber printerist õrnalt välja tõmmata. Lülitage printer välja ja veenduge, et prindipea ei ripuks paberi kohal ja et printerisse ei jääks paberit.

Miks minu printer ei aktsepteeri originaalkassette?

Printer ei pruugi tuvastada mitteoriginaalseid kassette. Sel juhul kuvatakse teade, et kassett on tühi. Ostetud kasseti kasutusjuhend sisaldab tavaliselt lahendust. Kui see ei tööta, on soovitatav müüjaga ühendust võtta.

Miks on mu väljatrükid halva kvaliteediga?

Halva prindikvaliteedi põhjused võivad olla erinevad. Kontrollige, kas kassetid või toonerid on täis. Sellisel juhul vajavad tindiprinterid sageli printeri puhastamist, kassetid on kuivanud või prindipea on katki. Laserprinterite puhul on soovitatav laserprinter kalibreerida.

Mis vahe on laserprinteril ja tindiprinteril?

Laserprinter prindib tooneriga ja tindiprinter tindiga.

Miks on minu tindiprinteril mustad triibud?

Enamikul juhtudel on tindiprinteri kassett katki ja kassett tuleb välja vahetada.

Mida tähendab DPI?

DPI tähistab täppi tolli kohta (Dots Per Inch) ja see on tindipiiskade arv (tolli kohta), mis printimisel paberile satuvad.

Kas toote HP LaserJet Pro 400 Color M451DN juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote HP LaserJet Pro 400 Color M451DN juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad