HP Officejet 150 juhend

HP Officejet 150
7.6 · 1
PDF juhend
 · 138 lehekülge
Inglise
juhendHP Officejet 150

OFFICEJET 150

L511

User Guide

Vaadake HP Officejet 150 juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse printerid ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 7.6. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote HP Officejet 150 kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi HP mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel HP omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
HP
Officejet 150
printer
885631849057
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi HP mudeli Officejet 150 kohta allpool.

Mis on parim viis ummistunud paberi eemaldamiseks printerist?

Parim on paber printerist õrnalt välja tõmmata. Lülitage printer välja ja veenduge, et prindipea ei ripuks paberi kohal ja et printerisse ei jääks paberit.

Miks minu printer ei aktsepteeri originaalkassette?

Printer ei pruugi tuvastada mitteoriginaalseid kassette. Sel juhul kuvatakse teade, et kassett on tühi. Ostetud kasseti kasutusjuhend sisaldab tavaliselt lahendust. Kui see ei tööta, on soovitatav müüjaga ühendust võtta.

Miks on mu väljatrükid halva kvaliteediga?

Halva prindikvaliteedi põhjused võivad olla erinevad. Kontrollige, kas kassetid või toonerid on täis. Sellisel juhul vajavad tindiprinterid sageli printeri puhastamist, kassetid on kuivanud või prindipea on katki. Laserprinterite puhul on soovitatav laserprinter kalibreerida.

Mis vahe on laserprinteril ja tindiprinteril?

Laserprinter prindib tooneriga ja tindiprinter tindiga.

Miks on minu tindiprinteril mustad triibud?

Enamikul juhtudel on tindiprinteri kassett katki ja kassett tuleb välja vahetada.

Mida tähendab DPI?

DPI tähistab täppi tolli kohta (Dots Per Inch) ja see on tindipiiskade arv (tolli kohta), mis printimisel paberile satuvad.

Kas toote HP Officejet 150 juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote HP Officejet 150 juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad