Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH juhend

Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH
6.8 · 1
PDF juhend
 · 111 lehekülge
Inglise
juhendLenovo ThinkPad 2 N3S25MH

UserGuide

ThinkPadTablet

Vaadake Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse tahvelarvutid ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 6.8. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Lenovo mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Lenovo omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
Lenovo
ThinkPad 2 N3S25MH
tahvelarvuti
887456386182
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Lenovo mudeli ThinkPad 2 N3S25MH kohta allpool.

Millest sõltub interneti allalaadimiskiirus?

Interneti allalaadimiskiirus sõltub teie ühenduse tüübist. Kui teil on 25 Mb/s ühendus, tähendab see, et teoreetiliselt peaksite saama alla laadida 25 MB sekundis.

Mis ekraani mõõtmed minu tootel tahvelarvuti on?

Teie toote tahvelarvuti suurust väljendatakse tavaliselt tollides, 1 toll on 2,54 sentimeetrit. Suurus on teie toote tahvelarvuti diagonaalsuurus, nii et mõõdate ekraani alt vasakult üles paremale.

Kas toote Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Lenovo ThinkPad 2 N3S25MH juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad