Native Union SWITCH juhend

Native Union SWITCH
8.6 · 1
PDF juhend
 · 12 lehekülge
Inglise
juhendNative Union SWITCH

Vaadake Native Union SWITCH juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse kõlarid ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.6. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Native Union SWITCH kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Native Union mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Native Union omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Native Union SWITCH on 2-ühes kõlar, mis on võimeline esitama nii muusikat kui ka telefonikõnesid. See on varustatud 3,5 mm ühenduse ja Bluetoothi ühenduvusega igasuguste seadmete ühendamiseks. SWITCHil on ka aku, mis kestab kuni 14 tundi ühe laadimisega. Disain on minimalistlik, pehmed jooned ning saadaval on erinevaid värve. Kõlar on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ning see on vastupidav hoolimata kriimustustest või langemisest. Native Union SWITCH on väike, kuid võimas, sobides ideaalselt erinevatesse keskkondadesse. See on kaasaskantav, kaaludes vaid 330 g, mistõttu saab seda hõlpsasti transportida. SWITCH on ligipääsetav ka NFC-funktsiooniga. Kõlar on võimeline esitama heli kuni 80 dB ja sellel on integreeritud mikrofon. SWITCH võimaldab helitugevust reguleerida või peatada esitamist otse kõlarile vajutades. Overall SWITCH on mitmekülgne seade, mis sobib igapäevaseks kasutamiseks koju, kontorisse või ka reisile kaasa võtmiseks.

Üldine
Native Union
SWITCH | SWITCH
kõlar
4897032104044
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Native Union mudeli SWITCH kohta allpool.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Mis on Dolby Atmos?

Dolby Atmos on tehnoloogia, mis tagab heli peegeldumise laest kuulamiskohani. See võimaldab luua 5.1 efekti ainult ühe kõlariga.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Kas toote Native Union SWITCH juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Native Union SWITCH juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad