Panasonic Viera TX-L47FT60 juhend

Panasonic Viera TX-L47FT60
8 · 3
PDF juhend
 · 225 lehekülge
Inglise
juhendPanasonic Viera TX-L47FT60
e
HELP
English
TX-L42FT60B
TX-L47FT60B

Vaadake Panasonic Viera TX-L47FT60 juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse televiisorid ja seda on hinnanud 3 inimest, kelle keskmine hinnang on 8. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Panasonic Viera TX-L47FT60 kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Panasonic mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Panasonic omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
Panasonic
Viera TX-L47FT60
televiisor
5025232711291
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Panasonic mudeli Viera TX-L47FT60 kohta allpool.

Milline on parim vaatamiskaugus minu Panasonic teleri puhul?

Teie Panasonic teleri ideaalne vaatamiskaugus sõltub ekraani suurusest. Rusikareeglina võite eeldada, et umbes 2,4-kordne ekraani diagonaal on ideaalne vaatamiskaugus.

Minu teleril pole enam signaali, mis nüüd?

Kui teie teleril pole signaali, saate kontrollida järgmist: - Kontrollige, kas teler on seadistatud õigele allikale. - Kontrollige, kas teie teleri vastuvõtja on HDMI- või SCART-sisendi kaudu korralikult ühendatud.

Mis ekraani mõõtmed minu tootel televiisor on?

Teie toote televiisor suurust väljendatakse tavaliselt tollides, 1 toll on 2,54 sentimeetrit. Suurus on teie toote televiisor diagonaalsuurus, nii et mõõdate ekraani alt vasakult üles paremale.

Mis on HDMI?

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. Heli- ja videosignaalide edastamiseks seadmete vahel kasutatakse HDMI-kaablit.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Kas toote Panasonic Viera TX-L47FT60 juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Panasonic Viera TX-L47FT60 juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad