PerfectPro Cubi juhend

PerfectPro Cubi
7.6 · 1
PDF juhend
 · 141 lehekülge
Inglise
juhendPerfectPro Cubi
GB
NL
D
S
F
Operating instruction
Gebruiksaanwijzing
Bedienungsanleitung
Bruksanvisning
Mode d’emploi

Vaadake PerfectPro Cubi juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse raadiod ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 7.6. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote PerfectPro Cubi kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi PerfectPro mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel PerfectPro omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Üldine
PerfectPro
Cubi
raadio
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi PerfectPro mudeli Cubi kohta allpool.

Mis vahe on FM-il ja AM-il?

FM tähistab sagedusmodulatsiooni ja AM tähistab amplituudmodulatsiooni. Suurim erinevus FM-raadiojaamade ja AM-raadiojaamade vahel on helikvaliteet.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kuidas ma saaksin toodet raadio kõige paremini puhastada?

Sõrmejälgede eemaldamiseks sobib kõige paremini kergelt niiske puhastuslapp või pehme tolmuvaba lapp. Tolmu raskesti ligipääsetavates kohtades on kõige parem eemaldada suruõhuga.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Kas toote PerfectPro Cubi juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote PerfectPro Cubi juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad