Pioneer AVH-285BT juhend

Pioneer AVH-285BT
8.6 · 11
PDF juhend
 · 148 lehekülge
Inglise
juhendPioneer AVH-285BT

Owner’s Manual

Manual de Instrucciones

Manual do proprietário

AVH-285BT

AVH-185DVD

DVD RDS AV RECEIVER
RADIO AV RDS CON DVD
DVD PLAYER COM RDS
English
1< QRD3358-A >
English Español
Português (B)

Vaadake Pioneer AVH-285BT juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse vastuvõtjad ja seda on hinnanud 11 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.6. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Pioneer AVH-285BT kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Pioneer mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Pioneer omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Pioneer AVH-285BT vastuvõtja on autoradiaatori lisaseade, mis tagab hea helikvaliteedi. Seade on varustatud 6,2-tollise puutetundliku ekraaniga, mis võimaldab lihtsalt ja mugavalt navigeerida erinevate funktsioonide vahel. Vastuvõtjal on HDMI-sisend, mis võimaldab ühendada nutitelefoni või tahvelarvuti seadmega. Bluetoothi funktsioon võimaldab heli edastada juhtmevabalt ja teostada käed-vabad kõnesid. Vastuvõtjal on ka USB-sisend, mille kaudu saab esitada muusikat või vaadata videoid. Seadmel on võimekus esitada erinevaid multimeediatüüpe, sealhulgas CD-sid, DVD-sid, MP3- ja WMA-faile. Vastuvõtja on varustatud ka AM/FM raadioga, et saaksite kuulata oma lemmikjaamu. Pioneer AVH-285BT vastuvõtjal on hea helikvaliteet ja mitmed erinevad ühendamisvõimalused.

Üldine
Pioneer
AVH-285BT
vastuvõtja
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Pioneer mudeli AVH-285BT kohta allpool.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Mis on HDMI?

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. Heli- ja videosignaalide edastamiseks seadmete vahel kasutatakse HDMI-kaablit.

Kuidas ma saaksin toodet vastuvõtja kõige paremini puhastada?

Sõrmejälgede eemaldamiseks sobib kõige paremini kergelt niiske puhastuslapp või pehme tolmuvaba lapp. Tolmu raskesti ligipääsetavates kohtades on kõige parem eemaldada suruõhuga.

Mis on Dolby Atmos?

Dolby Atmos on tehnoloogia, mis tagab heli peegeldumise laest kuulamiskohani. See võimaldab luua 5.1 efekti ainult ühe kõlariga.

Kas toote Pioneer AVH-285BT juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Pioneer AVH-285BT juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad