Pioneer AVH-295BT juhend

Pioneer AVH-295BT
8.3 · 23
PDF juhend
 · 144 lehekülge
Inglise
juhendPioneer AVH-295BT

Owner’s Manual

Manual de Instrucciones

Manual do proprietário

AVH-295BT

AVH-195DVD

DVD RDS AV RECEIVER
RADIO AV RDS CON DVD
DVD PLAYER COM RDS
English
< QRD3472-A >
English Español
Português (B)

Vaadake Pioneer AVH-295BT juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse vastuvõtjad ja seda on hinnanud 23 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.3. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Pioneer AVH-295BT kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Pioneer mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Pioneer omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Pioneer AVH-295BT on autoaudiovastuvõtja, mis toetab arvukalt meediume ning seda saab lihtsalt käsitseda. Vastuvõtja võimaldab ühendada Bluetooth-seadmeid ning nende kaudu muusikat mängida. AM/FM-tuuneriga vastuvõtjal on võimekus 24 esitusjaama kiireks salvestamiseks. Kui auto on tagurpidikäigul, käivitub vastuvõtjal automaatselt pildi kuvamine tagurpidikaamera kaudu. Kasutajad saavad hõlpsalt muuta vastuvõtja heli-, ekraani- ja kuvaseadeid. Kui kasutaja sõidab pimedas, võimaldab vastuvõtja nuppude öörežiim hõlpsamat kasutamist. Vastuvõtjal on ka spetsiaalne USB-port, et ühendada nutitelefone ja kuulata nende kaudu muusikat, sellele võimaldab vastuvõtja kaks pandlalukuga micro SD-kaardi pesa. Pioneer AVH-295BT vastuvõtjal on kliendi jaoks võimalus reguleerida helitugevust. Lisaks sellele sisaldab vastuvõtja ka juhtpulti, mis tagab kasutusmugavuse autojuhi jaoks ilma, et peaks käsi roolilt võtma.

Üldine
Pioneer
AVH-295BT | AVH-295BT
vastuvõtja
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Pioneer mudeli AVH-295BT kohta allpool.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Mis on HDMI?

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. Heli- ja videosignaalide edastamiseks seadmete vahel kasutatakse HDMI-kaablit.

Kuidas ma saaksin toodet vastuvõtja kõige paremini puhastada?

Sõrmejälgede eemaldamiseks sobib kõige paremini kergelt niiske puhastuslapp või pehme tolmuvaba lapp. Tolmu raskesti ligipääsetavates kohtades on kõige parem eemaldada suruõhuga.

Mis on Dolby Atmos?

Dolby Atmos on tehnoloogia, mis tagab heli peegeldumise laest kuulamiskohani. See võimaldab luua 5.1 efekti ainult ühe kõlariga.

Kas toote Pioneer AVH-295BT juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Pioneer AVH-295BT juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad