Pioneer DMH-W4660NEX juhend

Pioneer DMH-W4660NEX
7.5 · 1
PDF juhend
 · 145 lehekülge
Inglise
juhendPioneer DMH-W4660NEX
®
English
DMH-WT8600NEX
DMH-WT7600NEX
DMH-WT86NEX
DMH-WT76NEX
DMH-WC6600NEX
DMH-WC5700NEX
DMH-W4660NEX
DMH-W4600NEX
RDS AV RECEIVER
Important (Serial number)
The serial number is located on the bottom of this unit. For your own security and convenience, be
sure to record this number on the enclosed warranty card.
Operation Manual

Vaadake Pioneer DMH-W4660NEX juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse vastuvõtjad ja seda on hinnanud 1 inimest, kelle keskmine hinnang on 7.5. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Pioneer DMH-W4660NEX kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Pioneer mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Pioneer omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Pioneer DMH-W4660NEX on autoraadio vastuvõtja, mis võimaldab Bluetooth-ühendust, Apple CarPlay ja Android Auto ühilduvust ning tundlikku puuteekraani kasutust. Raadiol on 6,8-tolline puuteekraan, mis kuvab selgelt muusikat ja muid meediumifaile, ning see on saadaval kõigis keeltes, tagades kasutajamugavuse. Pioneer DMH-W4660NEX võimaldab ka videode taasesitamist ja sellel on HDMI-sisend, mis võimaldab kasutajatel ühendada oma nutitelefoni, tahvelarvuti või videosalvestusseadmed raadioga. Raadiol on ka HD-radio vastuvõtja, mis tagab hea helikvaliteedi ja digitaalse jaamahäälestuse. Pioneer DMH-W4660NEX raadio vastuvõtjal on juhtmevaba võimekus ja see võimaldab kasutajatel voogesitada oma lemmikmuusikat ilma kaablitega seotud piiranguteta. Kui kasutajad soovivad sõidu ajal oma nutitelefonist laulu või videoid esitada, siis Pioneer DMH-W4660NEX on suurepärane valik. Raadio on stabiilne ja vastupidav ning see sobib hästi tehnikahuvilistele.

Üldine
Pioneer
DMH-W4660NEX
vastuvõtja
Inglise
Kasutusjuhend (PDF), Paigaldusjuhend (PDF), Kiirjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Pioneer mudeli DMH-W4660NEX kohta allpool.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Mis on HDMI?

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. Heli- ja videosignaalide edastamiseks seadmete vahel kasutatakse HDMI-kaablit.

Kuidas ma saaksin toodet vastuvõtja kõige paremini puhastada?

Sõrmejälgede eemaldamiseks sobib kõige paremini kergelt niiske puhastuslapp või pehme tolmuvaba lapp. Tolmu raskesti ligipääsetavates kohtades on kõige parem eemaldada suruõhuga.

Mis on Dolby Atmos?

Dolby Atmos on tehnoloogia, mis tagab heli peegeldumise laest kuulamiskohani. See võimaldab luua 5.1 efekti ainult ühe kõlariga.

Kas toote Pioneer DMH-W4660NEX juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Pioneer DMH-W4660NEX juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad