Pioneer MVH-1400NEX juhend

Pioneer MVH-1400NEX
8.9 · 2
PDF juhend
 · 122 lehekülge
Inglise
juhendPioneer MVH-1400NEX
English

MVH-2400NEX

MVH-2300NEX

MVH-1400NEX

RDS AV RECEIVER

Important (Serial number)
The serial number is located on the bottom of this unit. For your own security and convenience, be
sure to record this number on the enclosed warranty card.

Operation Manual

Vaadake Pioneer MVH-1400NEX juhendit tasuta siin. See juhend kuulub kategooriasse vastuvõtjad ja seda on hinnanud 2 inimest, kelle keskmine hinnang on 8.9. See juhend on saadaval järgmistes keeltes: Inglise. Kas teil on küsimus toote Pioneer MVH-1400NEX kohta või vajate abi? Esitage oma küsimus siin

Vajate abi?

Kas teil on küsimus kaubamärgi Pioneer mudeli kohta ja vastust pole juhendis? Esitage oma küsimus siin. Kirjeldage oma probleemi selgelt ja põhjalikult. Mida paremini te probleemi kirjeldate, seda lihtsam on teistel Pioneer omanikel teile head vastust pakkuda.

Küsimuste arv: 0

Pioneer MVH-1400NEX on saadaval autosse paigaldamiseks mõeldud helivastuvõtjana. Sel on 6,2-tolline puutetundlik ekraan ja võimekus taasesitada erinevaid meediavorminguid, nagu näiteks MP3 ja FLAC. MVH-1400NEX-il on ka integreeritud Bluetooth, mille kaudu saab seadmega lihtsalt ühenduda nutitelefonide või muude seadmetega ning muusikat voogesitada või käed-vabad telefonikõnesid vastu võtta. Sellel helivastuvõtjal on ka USB-port, mille abil saab USB mäluseadmeid ühendada. Lisaks on seadmel erinevad võimsus- ja heliparameetrite seadistamisvõimalused ning ta on võimeline ka videopiltide esitamiseks. Pioneer MVH-1400NEX omab ka Amazon Alexa või Google Assistant integratsiooni, mis muudab seadme häälega juhitavaks. MVH-1400NEX-i saab paigaldada erinevatesse autodesse lihtsasti tänu paindlikule paigaldamissüsteemile ning sellel on ka tagasisideekraan, mis annab ülevaate auto seisundist või anda juhiseid navigeerimisel. Kokkuvõttes võimaldab Pioneer MVH-1400NEX autodes kvaliteetset heli- ja meediavõimalust koos lihtsa juhtimisega, millest võib saada kaaslane pikematele sõitudele.

Üldine
Pioneer
MVH-1400NEX
vastuvõtja
Inglise
Kasutusjuhend (PDF)

Te ei leia juhendist oma küsimusele vastust? Te võite leida vastuse oma küsimusele kaubamärgi Pioneer mudeli MVH-1400NEX kohta allpool.

Millal on minu helitugevus liiga vali?

Helitugevus üle 80 detsibelli võib kuulmist kahjustada. Kui helitugevus ületab 120 detsibelli, võib tekkida isegi otsene kahjustus. Kuulmiskahjustuste tõenäosus sõltub kuulamise sagedusest ja kestusest.

Kas erinevate kaubamärkide Bluetooth-seadmeid saab omavahel ühendada?

Jah, Bluetooth on universaalne meetod, mis võimaldab erinevatel Bluetoothiga varustatud seadmetel üksteisega ühendust luua.

Mis on Bluetooth?

Bluetooth on raadiolainete kaudu elektrooniliste seadmete vahel juhtmevabalt andmete vahetamise viis. Kahe andmeid vahetava seadme vaheline kaugus ei tohi enamikul juhtudel olla suurem kui kümme meetrit.

Mis on HDMI?

HDMI tähistab kõrglahutusega multimeediumiliidest. Heli- ja videosignaalide edastamiseks seadmete vahel kasutatakse HDMI-kaablit.

Kuidas ma saaksin toodet vastuvõtja kõige paremini puhastada?

Sõrmejälgede eemaldamiseks sobib kõige paremini kergelt niiske puhastuslapp või pehme tolmuvaba lapp. Tolmu raskesti ligipääsetavates kohtades on kõige parem eemaldada suruõhuga.

Mis on Dolby Atmos?

Dolby Atmos on tehnoloogia, mis tagab heli peegeldumise laest kuulamiskohani. See võimaldab luua 5.1 efekti ainult ühe kõlariga.

Kas toote Pioneer MVH-1400NEX juhend on Eesti Keel keeles saadaval?

Kahjuks ei ole meil toote Pioneer MVH-1400NEX juhend Eesti Keel keeles saadaval. See juhend on saadaval Inglise keeles.

Kas teie küsimust ei ole loendis? Esitage oma küsimus siin

Tulemused puuduvad